Satılık Shih Tzu Yavruları

shih-tzu-10

 

Hayat dolu bir köpek evimize neşe katacak. Ailenize gerçekten önemli bir zenginlik aşılayacak özellikleriyle fark yaratan Shih Tzu, 10 16 yıl arasında yaşamakta ve uzun ömürlü köpeklerden biri olarak tanınmaktadır. İyi bakım, veteriner kontrolündeki gelişim süreci ve ihtiyaçların karşılanması düşünüldüğü zaman, daha uzun ömürlü olabilen bu hayvan, size yıllarca ailenizden bir parça olma fırsatı verecek. Hayat dolu ve atik yapısıyla dikkat çeken bu hayvan, aslında son derece nazik ve cana yakındır. Oyunları yoğun ilgisi olduğu gibi özellikle çocuklarınıza eşlik eder. Sizinle beraber pek çok faaliyetlere katılabilir. Dostluk konusunda adeta mükemmel bir örnek olan bu canlının, görüntüsü de gerçekten çok ilgi çekici.
Siyah, kahve ve beyaz renklerinin yanı sıra karışım şeklinde olan bu renkler, canlı ya gerçekten farklı bir hava katmaktadır. Zaten tüylü oluşu iyi bir bakım isterken, onun şıklığına ve güzelliğine çok şey katar. Zeki, sevecen ve bağımsız yapıdaki bu muhteşem canlı, ailenize gerçekten iyi bir üye gibi görülebilir. Shih Tzu, ev köpeği için son derece ideal bir tercihtir. Özellikle apartmanlarda ve kısıtlı imkânlarla beraber dairelerde oturan insanların ev için ideal tercihlerden biridir. Çin ve Tibet kökenli olduğu bilinen Shih Tzu, Takson basamağına ait ırklardan biridir. Çok fazla yeri olmamasına rağmen, muazzam cesaretli ve inatçı yapısıyla dikkat çekebilir. Korumacı özelliği sahiplerine olan sadakatini en üst düzeye çıkarmaktadır. Evinizde muhteşem bir dost ve aileniz için ideal bir üye Shih Tzu, gerçekten satılık köpekler içerisinde gördüğünüzde mutlaka almanız gereken bir seçenek. Köpek ilanları, size bu konuda çok özel ve avantajlı fırsatlar sağlayabilir.

 

0535 271 84 49

shih-tzu-11 shih-tzu-12 shih-tzu-13 shih-tzu-14 shih-tzu-15 shih-tzu-16 shih-tzu-1 shih-tzu-2 shih-tzu-3 shih-tzu-4 shih-tzu-5 shih-tzu-6 shih-tzu-7 shih-tzu-8 shih-tzu-9

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*