Satılık Minyatür Schnauzer Yavruları

minyatur-schnauzer-23

 

 

Takson basamağına ait mükemmel bir ilk olan Minyatür Schnauzer, ortalama 12-15 yıl yaşam süresi ile bilinmektedir. Sembolik olarak ev köpekleri için çoğu zaman en ideal tercihlerden biri olarak gösterilir. Bu köpeğe bakan ve onu sahiplenen insanların, iyi bakımla birlikte bu güzel hayvanın ömrünü daha da çok uzattığını biliyoruz. Atik, ani hareketler konusunda sürprizleri seven ve itaatkâr bir yapıya sahip olan Minyatür Schnauzer, gerçekten ideal bir ev köpeği konumundadır. Erkek ve dişilerde boy 30 36 cm ölçülerindedir dost canlısı zeki ve korkusuz yapıya sahip olan bu sadık köpek iyi bir satılık köpek seçeneği olarak karşınızda duruyor.
Dişi Minyatür Schnauzer 8,2 kg erkek lise 9,1 kg ağırlığa sahiptir. Siyah, beyaz ve gümüş renk bu hayvanın renkleri içerisindedir. Enerji düzeyi çok yüksek olan bu mükemmel canlı eviniz için gerçekten ideal bir arkadaş hatta aileden biri olarak görülebilir. Oyun konusunda mükemmel derecede eşlik eden canlı, heyecanlı ve hareketli hayvan, çocuklarınızla mükemmel bağ kurar, ailenizle birlikte mükemmel bir uyum içerisinde yaşar. Enerjisi çok yüksek olduğu gibi, egzersizi ihtiyacının da sürekli karşılanması gerekir. Eğitim konusunda çok başarılı olan bu mükemmel hayvan, diğer köpeklerle ve çocuklarla mükemmel derecede anlaşır. Satılık köpekler kategorisinde çoğu zaman sembol haline gelmiş olan çok iyi ve mükemmel bir dosta sahip olabilirsiniz evinizde size gerçekten dost canlısı bir arkadaş arıyorsanız, Minyatür Schnauzer size ve evinize yakışan en ideal tercihlerden olabilir. Böylelikle mutlu paylaşımlar ve adeta bir aile bireyi gibi sıcak duygu paylaşımı, bu güzel hayvan tercihi ile mümkün olabilir.

 

0535 271 84 49minyatur-schnauzer-24 minyatur-schnauzer-25 minyatur-schnauzer-26 minyatur-schnauzer-27 minyatur-schnauzer-28 minyatur-schnauzer-29 minyatur-schnauzer-1 minyatur-schnauzer-2 minyatur-schnauzer-3 minyatur-schnauzer-4 minyatur-schnauzer-5 minyatur-schnauzer-6 minyatur-schnauzer-7 minyatur-schnauzer-8 minyatur-schnauzer-9 minyatur-schnauzer-10 minyatur-schnauzer-11 minyatur-schnauzer-12 minyatur-schnauzer-13 minyatur-schnauzer-14 minyatur-schnauzer-15 minyatur-schnauzer-16 minyatur-schnauzer-17 minyatur-schnauzer-18 minyatur-schnauzer-19 minyatur-schnauzer-20 minyatur-schnauzer-21 minyatur-schnauzer-22

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*