Satılık Maltese Terrier Yavruları

maltese-terrier-ciftligi-bursa-19

 

 

İyi bir köpek beslemek ve onu dost edinmek isteyen insanların, daha çok apartman yapısına uyumlu tercihlerde bulunduğunu biliyoruz. Bu konuda son derece isabetli bir karar olarak karşımıza çıkan Maltese Terrier, apartmanlar için gerçekten ideal bir tercih. Gerekli egzersiz ihtiyacının karşılanması sayesinde, eviniz için iyi bir dost ideal bir arkadaş olabilir aslında egzersiz seviyesinin düşük olması da sizin için gerçekten iyi bir avantaj. Çocuklarla anlaşma konusunda oldukça önemli özelliklere sahip olan bu hayvanın, oyunculuk yönü oldukça yüksek ve eğlenceli bir canlı olarak dikkat çekmektedir. Yüksek eğitilebilirlik özelliğinin yanı sıra, koruma içgüdüsü çok fazla yüksek olmayan bir hayvandır. Aşırı enerjik olmaması, çok hareketli olmaması, apartman gibi ikamet alanlarında gerçekten iyi bir avantaj olarak görülebilir.
Yabancılarla ilişkisi ise gördüğü tepkilerle değişebilir. Genellikle yaklaşımlara olumlu cevap veren Maltese Terrier,satılık köpekler içerisinde tam bir ev ortamı için ideal seçenek gibi durmaktadır. 12 ile 14 yıl arasında yaşayan bu hayvanın, iyi bir bakımla 18 yıla kadar yaşadığı da bilinmektedir. İpeksi tüylere sahip olan bu hayvanın tüy dökmemesi, genelde alerji sorunu olan insanlar için iyi bir fırsat oluşturmaktadır. Soğuk havalara karşı hassas ve duyarlı olan bu şirin hayvan, ev ortamında çok daha rahat eder. Canlı, heyecanlı ve ilgi çekici bir ev hayvanı arayanlar için, Maltese Terrier gerçekten son derece doğru bir karar ve ideal bir tercih olabilir. Hem sizinle hem de ailenizle mükemmel bir uyum yakalayacak bu güzel köpek, erkeğinde ve dişisinde sadece 3-4 kilogram aralığındadır. Bu küçük şirin köpek tam da aradığınız seçenek olabilir.

 

0535 271 84 49

maltese-terrier-ciftligi-bursa-20 maltese-terrier-ciftligi-bursa-21 maltese-terrier-ciftligi-bursa-22 maltese-terrier-ciftligi-bursa-23 maltese-terrier-ciftligi-bursa-24 maltese-terrier-ciftligi-bursa-25 maltese-terrier-ciftligi-bursa-26 maltese-terrier-ciftligi-bursa-1 maltese-terrier-ciftligi-bursa-2 maltese-terrier-ciftligi-bursa-3 maltese-terrier-ciftligi-bursa-4 maltese-terrier-ciftligi-bursa-5 maltese-terrier-ciftligi-bursa-6 maltese-terrier-ciftligi-bursa-7 maltese-terrier-ciftligi-bursa-8 maltese-terrier-ciftligi-bursa-9 maltese-terrier-ciftligi-bursa-10 maltese-terrier-ciftligi-bursa-11 maltese-terrier-ciftligi-bursa-12 maltese-terrier-ciftligi-bursa-13 maltese-terrier-ciftligi-bursa-14 maltese-terrier-ciftligi-bursa-15 maltese-terrier-ciftligi-bursa-16 maltese-terrier-ciftligi-bursa-17 maltese-terrier-ciftligi-bursa-18

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*