Satılık Jack Russell Yavruları

jack-russell-yavrularimiz-2

 

Ortalama yaşam süresi 12 ile 16 yıl oldukça uzun sayılabilir. Özellikle de ev köpekleri için bu süre yıllarca ailenize katılacak bir bireyi temsil etmektedir. Atletik enerjik ve cesareti yapısıyla dikkat çeken Jack Russell Terrier,satılık köpekler içerisinde oldukça dikkat çekici özellikleri ile farklı bir köpek. Takson basamağının ırkından olan, inatçı kimliğe sahip bu cesur ve sadık hayvan, beyaz, siyah ve kahverengi renk yapısıyla oldukça hoş ve ilginç bir tür. Sahiplerine oldukça sadık olan eğlenceli ve enerjik yapıya sahip bu muhteşem hayvanın, ideal bir ev köpeği olma şansı yüksek. Erkekleri ve dişileri ortalama olarak 6 ile 8 kilogram ağırlığa ulaşırken, iyi bir bakımla bu hayvanın 20 yıl kadar yaşadığı da görülmektedir.
Çocuklarınızla ailenize ve sizinle mükemmel bir şekilde geç inecek olan Jack Russell Terrier, bekçilik içgüdüsüyle ve korumacı özelliğiyle oyunu karıştırabilir. Bir hayvan hareketli ve istekli yapısı ile birlikte, görüntüsü mükemmel bir uyum sağlıyor. Yüksek enerjisi ile dikkat çeken bu muhteşem güzellikteki ilgi çekici hayvanın, diğer köpeklerle ilişkisinin çok iyi olduğu söylenemez. Bütün oyunlarınıza iştirak eden, çocuklarla ve yabancılarla çok iyi geçinen mükemmel hayvan, eğitim konusunda size biraz sıkıntı çıkarabilir. Gerekli egzersiz desteğiyle, apartman ve diğer değişik ev yapıları için son derece ideal bir hayvandır. Eğitim konusunda bildiğinden şaşmayan bir yapıya sahip olması, inatçılık olarak da yorumlanabilir. Yavru olarak alındığı zaman, tam olarak aile birey gibi davranır ve bütün aileyi çok fazla benimser. Eğer siz de bu tarz bir deneyimle bu cins köpeği evinize alırsanız, ona çok bağlanacağınız ve onu çok seveceğiniz söyleyebiliriz.

0535 271 84 49jack-russell-yavrularimiz-3 jack-russell-yavrularimiz-4 jack-russell-yavrularimiz-5 jack-russell-yavrularimiz-6 jack-russell-yavrularimiz-7 jack-russell-yavrularimiz-8 jack-russell-yavrularimiz-1

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*