Yavru Köpekler Hakkında Yararlı Bilgiler

Yavru Köpek Tuvalet Eğitimi

yavru köpek tuvalet eğitimi yavru köpek yaşam alanı Yavru köpek tuvalet eğitimi yavru köpeğinize eve geldiği andan itibaren güzel bir yaşam alanı belir leyin. Bu yaşam alanı sizi devamlı göremeyeceği bir yerde olmasına özen gösterin. Yavrunuzun büyüklüğüne göre dilerseniz  petshoplardan hazır yaşam alanlarından tedarik edebilirsiniz. Yavrunuza bir yaşam alanını oluşturdunuz . Yaşam alanının yüzeyini hazır çiş pediile kaplayın bir kısmına ... Devamını Oku »

Yavru Köpek Eve Nasıl Alıştırılır

yavru köpek eve nasıl alıştır Hayatınızda ilk defa yavru bir köpek sahibi olduysanız. Yavru köpek eve nasıl alıştırılır ? Sorusuna cevap arıyorsunuz demektir. Tek dikkat etmeniz gereken kurallara harfi harfine uymak disiplini elden bırakmamak olacaktır. Yavru köpek eve geldiği ilk gün misafir gözüyle bakın ve motivasyonunu düşür meyin mamasını belirlenen ölçüde suyunu kesinlikle hazır su olarak kulanın. İlk tanışmalar genelde ... Devamını Oku »

Yavru Köpeklerde Beslenme

yavru köpeklerde beslenme Hayatınıza kazandırmış olduğunuz canlıları eve getirdiğinizde en çok merak etiğiniz yavru köpeklerde beslenme olacaktır. Korkmayın sadece beli püf noktalara dikkat edin yeter. En önemlisi almış olduğunuz ırka göre mama seçimi olacaktır. Mama seçimi nasıl olmalı peki ? Burada önemli olan köpeğinizin ırkı. Köpeğiniz şayet iri bir ırk ise bilindik markalardan eklem destekli junior mamalar seçin. Köpeğiniz ufak ... Devamını Oku »

köpek İsimleri

köpek isimleri Şuan bu makaleyi okuyor sanız ailenize yeni bir fert eklenmiş demektir. Ailecek heyecanla dostunuza en uygun ismi bulmak için tüm aile fertlerinin birbirleri ile yarış tığını hisseder gibiyim . Peki iyi bir köpek isim seçimi nasıl olmalı dır ? Köpek isimlerine bakarken nelere dikkat edilmelidir ? Bunu biliyor muydunuz? Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta uzun ve karmaşık ... Devamını Oku »

köpeklerde aşı takvimi

köpeklerde aşı takvimi Yavru bir köpek dünyaya geldikten sonra sağlık sorunu yaşamamak için belirli uygulamalara ve aşı lamalara tabi olurlar. Bu uygulamalar ve aşılamalar sayesinde bağışıklıkları yükselir ve hastalıklara karşı direnç kazanırlar. Bu uygulamalar kısaca şu şekilde devam eder. -21. gün parazit tedavisi -31. gün parazit tedavisi -45. gün parvo corona yada puppy dp -60. gün karma -75. gün karma ... Devamını Oku »

Pembroke Welsh Corgi Anne Altından Özel Sipariş

Sizlere sunmuş olduğumuz her canlı bir aile ferdidiranlayışı ile yapmış olduğumuz işin bilincinde olup sizlere sorunsuz hizmet sunmaktayız. Bir canlı sahibi olmaya karar verdiyseniz lütfen seçiminizi kendi hayat standartlarımıza uygun olduğunu düşündüğünüz ve almaya karar verdiniz ırkın yaşam alanı da göz önünde bulundurarak seçimlerinizi yapmanızı rica ederim. Bizleri her konuda arayıp bilgi sahibi olabilirsiniz. Bursa’da bulunan firmamızdan Türkiye geneline hizmet ... Devamını Oku »

Red Toy Poodle Yavrularımız

Amacımız Kaliteyi güvenle buluşturup.Sizlere en sağlıklı yavru köpek ırklarını sunmaktır.Bursa’da bulunan firmamız dan Türkiye geneline hizmet sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz her canlı bir aile ferdi anlayışıylaen özel yavru köpek ırklarını sizlerle buluşturuyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..Sayfamızı beğenip faaliyetlerimizi yakından takip edebilirsiniz.Instagram adresimiz elit_kopekwww.elitkopek.com ziyaret lerinizi bekliyoruz.Hızlı yanıt için irtibat numaralarımızı arayabilirsiniz 0535 271 8449 Bize vakit ayırdığınız için teşekkürler Elit köpek Devamını Oku »

Akita inu yavrular

Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz. Yavrularımız sağlık ve ırk garantili şekil de sizlere sunmaktayız yavrularımız siz değerli müşterilerimize sağlık karneleri taşıma çantaları ile teslim edilmektedir. Teslimatlarımız esnâsında sizlere satış sözleşmesi sunmaktayız Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. 0535 271 8449 Devamını Oku »

Pomeranian Boo ilanları Ankara

Köpek Sağlığı Ve Bakımı Ailenize yeni bir birey katmak istediğinizde, özellikle evcil hayvanlar içerisinde köpek iyi bir tercih. Bu tercihle beraber insanların yaptığı değerlendirmeler her zaman kendileri açısından büyük önem taşımaktadır. Eğer bir köpek sahip olmak istiyorsanız, bakım konusundaki sorumluluklarınızı mutlaka ön planda tutmalısınız. Gün geçtikçe insanların daha fazla tercih ettiği birbirinden farklı köpek ırkları ile birlikte dostluk münasebetinin daha ... Devamını Oku »

Satılık Toy Poodle Yavrularımız

Köpek Eğitimi Köpeklerin insan hayatı içerisindeki adaptasyon sürecini düşündüğümüz zaman, iyi bir eğitim takviminin burada çok önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Yapılması gerekenler ve yapılmaması gerekenler konusunda, temel eğitim ile birlikte pek çok köpek ırkının ehli bir hale geldiği görülmektedir. Sahiplenmiş olduğunuz köpeğin elbette ki temel eğitim konusunda yeterli kabiliyeti olmayabilir. Burada özellikle köpekleri sahiplenen insanlara çok büyük sorumluluklar düşmektedir. Belli ... Devamını Oku »