Tibetan Mastiff

Tibetan Mastiff

Köpek Irkları Çok çeşitli köpek ırkı bulunmakla beraber, dünya genelinde değişik yerlerde yaşayan hayvanların yine farklı özellikleri bulunuyor. Kimi evinizde dost kimi bahçenizde bir arkadaş olan köpek türleri, aynı zamanda sözünüzü koruyacak bir bekçi gibi size yardımcı olabilir. Değişik fiziksel özelliklerinin yanı sıra, huy ve karakter olarak yine köpek türlerinin çok geniş bir yelpaze oluşturduğunu söylemek gerekiyor. Köpek sahibi olmayı ... Devamını Oku »

Tibet Mastiff Yavrular

SAF KAN IRKLARIN TARTIŞILMAZ ADRESİ…! TÜRKİYE NİN HER YERİNE GARANTİLİ GÖNDERİM ..! GÖNDERİMLER AŞI KARNESİYLE BİRLİKTE YAPILMAKTADIR. GÖNDERİM ÜCRETİ TARAFIMIZDAN KARŞILANIR!! SATIŞ SONRASINDA BAKIM VE BESLENME KONUSUNDA 7/24 YARDIM ALABİLİRSİNİZ NOT: ( yavrularımız veteriner hekim onaylı sağlık raporuyla teslim edilmektedir.) GÜVEN VE KALİTE İÇİN BİZLERE ULAŞA BİLİR SİNİZ SAYGILAR. 0535 271 8449 instagram (elit_kopek ) Devamını Oku »

Ankara da Satılık Tibetan Mastiff Yavruları

    Oldukça vahşi bir görüntü sahibi olan, yeleleri ile adeta bir aslanı andıran Tibetan Mastiff, dünyanın en pahalı köpeklerinden biridir. Bu iri ve güçlü köpek, tak son basamağına ait bir ırk yapısıyla bilinmektedir. Son derece iradeli yapıya sahip olan bu ilginç hayvanın, koruyucu özelliği hat safhadadır. Israrcıdır, inatçıdır ve çok zeki bir yapıya sahiptir. Genellikle çok fazla ilgi göstermez. Fakat ... Devamını Oku »

Satılık Tibetan Mastiff Yavru ilanları

    Oldukça vahşi bir görüntü sahibi olan, yeleleri ile adeta bir aslanı andıran Tibetan Mastiff, dünyanın en pahalı köpeklerinden biridir. Bu iri ve güçlü köpek, tak son basamağına ait bir ırk yapısıyla bilinmektedir. Son derece iradeli yapıya sahip olan bu ilginç hayvanın, koruyucu özelliği hat safhadadır. Israrcıdır, inatçıdır ve çok zeki bir yapıya sahiptir. Genellikle çok fazla ilgi göstermez. ... Devamını Oku »

Satılık Tibetan Mastiff Yavruları

  Oldukça vahşi bir görüntü sahibi olan, yeleleri ile adeta bir aslanı andıran Tibetan Mastiff, dünyanın en pahalı köpeklerinden biridir. Bu iri ve güçlü köpek, tak son basamağına ait bir ırk yapısıyla bilinmektedir. Son derece iradeli yapıya sahip olan bu ilginç hayvanın, koruyucu özelliği hat safhadadır. Israrcıdır, inatçıdır ve çok zeki bir yapıya sahiptir. Genellikle çok fazla ilgi göstermez. Fakat ... Devamını Oku »

Tibet Mastiff Yavrularımız

    Safkan Tibetan Mastiff Yavruları Birbirinden güzel tibet mastif elitkopek.com farkıyla sizlerle Yavrularımız ırk garantili olup tüm şehirlere gönderim yapılmaktadır. Yavrularımızı isterseniz webcam da görme imkanınız da vardır. Kaliteli ırk garantili yavrularımızla karşınızdayız! iletişim : 05352718449 Devamını Oku »