Shar-pei

Shar Pei Yavrular

    YAVRULARIMIZ SİZLERİ BEKLİYOR. YURT GENELİNDE UAŞIM İMKANIMIZ VARDIR. YAVRULARIMIZIN SAGLIK TARAMALARI BAŞARIYLA TAMAM LANMIŞ OLUP AŞI KARNELERİYLE SİZLERE SUNULMAKTADIR. GÜNCEL FİYAT LARIMIZ İÇİN 0535 271 8449 Devamını Oku »

Shar Pei Tanıtımı

    Bursa Nilüfer de bulunan firmamız.TÜRKİYE genelin de sizlere hizmet sunmaktadır . Mağazamız Tarım ve köy işleri bakanlığı onaylı ruhsat sahibi bir FİRMADIR !! Tanıtımını yapmış olduğumuz canlıların sağlık kontrolleri kendi veteriner hekimlerimiz eşliğinde özenle takip edilmekte olup sizlere sağlık karneleriyle teslim edilmektedir. Bursa ve civarı illere elden teslimat imkanı belirli hizmet bedeli karşılında sağlanmaktadır. Firmamız dan teslim aldınız ... Devamını Oku »

istanbul da Satılık Shar Pei Yavruları

  Kırışık yapısıyla Çin kökenli olan Shar pei, ilginç görüntüsüyle fark yaratan bir köpek türüdür. Ataları tam olarak bilinmese de, hangi cinslerinin bu köpeği ortaya çıkardığı da merak konusudur. Çevik ve güçlü bir yapıya sahip olmakla birlikte, sarkık ten yapısı ve hayvanı diğerlerinden ayırır. Yumuşak olan tüyleri sarkık bir bütünlük oluştururken, bu güçlü hayvan insanlar için iyi bir dost tercihi olabilir. ... Devamını Oku »

Shar Pei Yavru ilanları

    Kırışık yapısıyla Çin kökenli olan Shar pei, ilginç görüntüsüyle fark yaratan bir köpek türüdür. Ataları tam olarak bilinmese de, hangi cinslerinin bu köpeği ortaya çıkardığı da merak konusudur. Çevik ve güçlü bir yapıya sahip olmakla birlikte, sarkık ten yapısı ve hayvanı diğerlerinden ayırır. Yumuşak olan tüyleri sarkık bir bütünlük oluştururken, bu güçlü hayvan insanlar için iyi bir dost tercihi ... Devamını Oku »

Shar Pei ilanları

    Satılık shar pei çin aslanı yavruları hepsi birbirinden güzel sempatik çin aslanı yavruları Shar Pei farkı bizimle yaşayın elitkopek.com 0535 271 84 49 Shar Pei çiftliği Devamını Oku »

Satılık Shar Pei Yavruları

  Kırışık yapısıyla Çin kökenli olan Shar pei, ilginç görüntüsüyle fark yaratan bir köpek türüdür. Ataları tam olarak bilinmese de, hangi cinslerinin bu köpeği ortaya çıkardığı da merak konusudur. Çevik ve güçlü bir yapıya sahip olmakla birlikte, sarkık ten yapısı ve hayvanı diğerlerinden ayırır. Yumuşak olan tüyleri sarkık bir bütünlük oluştururken, bu güçlü hayvan insanlar için iyi bir dost tercihi ... Devamını Oku »

Shar Pei Çiftliği

    Satılık shar pei çin aslanı yavruları hepsi birbirinden güzel sempatik çin aslanı yavruları Shar Pei farkı bizimle yaşayın elitkopek.com 0535 271 84 49 Shar Pei çiftliği   Devamını Oku »

Shar Pei Fiyatları

  Satılık shar pei çin aslanı yavruları hepsi birbirinden güzel sempatik çin aslanı yavruları Shar Pei farkı bizimle yaşayın elitkopek.com 0535 271 84 49 Shar Pei Fiyatları Devamını Oku »