Collie

Collie Lessie Yavruları

Sizlere sunmuş olduğumuz her canlı bir aile ferdidir anlayışı ile yapmış olduğumuz işin bilincinde olup sizlere sorunsuz hizmet sunmaktayız. Bir canlı sahibi olmaya karar verdiyseniz lütfen seçiminizi kendi hayat standartlarınıza uygun olduğunu düşündüğünüz ve almaya karar verdiniz ırkın yaşam alanı da göz önünde bulundurarak seçimlerinizi yapmanızı rica ederim. Bizleri her konuda arayıp bilgi sahibi olabilirsiniz. Bursa’da bulunan firmamızdan Türkiye geneline ... Devamını Oku »

Secereli Collie Yavruları

  Bursa Nilifer de bulunan firmamız.TÜRKİYE genelin de sizlere hizmet sunmaktadır . Mağazamız Tarım ve köyişleri bakanlığı onaylı ruhsat sahibi bir FİRMADIR !! Tanıtımını yapmış olduğumuz canlıların sağlık konturolleri kendi veteriner hekimlerimiz eşliğinde özenle takip edilmekte olup sizlere sağlık karneleriyle teslim edilmektedir. Bursa ve civarı illere elden teslimat imkanı belirli hizmet bedeli karşılında sağlanmaktadır. Firmamız dan teslim aldınız her canlı ... Devamını Oku »

Rough collie

    Scotch Collie İngiltere, İskoçya ve Galler pastoral bölgelerinden ağırlıklı kaynaklanan bir köpek ırkı cins olarak gelişti. Onların Roma işgaline kadar uzanan çeşitli antik gütme köpekler soyundan olduğu muhtemeldir. Erken referanslar “cooley”, “kömürlü” ve “colley” köpek olarak yazıldığından ve böyle adlandırılan neden olarak değişen görüşler bulunmaktadır. 0535 271 84 49 Devamını Oku »

Scottish Collie

  Scotch Collie İngiltere, İskoçya ve Galler pastoral bölgelerinden ağırlıklı kaynaklanan bir köpek ırkı cins olarak gelişti. Onların Roma işgaline kadar uzanan çeşitli antik gütme köpekler soyundan olduğu muhtemeldir. Erken referanslar “cooley”, “kömürlü” ve “colley” köpek olarak yazıldığından ve böyle adlandırılan neden olarak değişen görüşler bulunmaktadır. 0535 271 84 49   Devamını Oku »