Bobtail

Bobtail Yavrusu

Elit köpek ailesi olarak kalitenin zirvesinden sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm köpek ırkları hakkında detaylı bilgi almak için sabit numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Yakın illere elden teslimatlarımız firma güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz Her canlı bir aile ferdidir düşüncesiyle kusursuz hizmet kalitesi ile sizlerle buluşturuyoruz . Bizden almış olduğunuz her canlı sizlere ırk ve sağlık sözleşmesi ile teslim edilmektedir ... Devamını Oku »

Bobtail Çiftliği

Bobtail Çiftliği Bobtail tek kelimeyle tanımlanmayacak kadar mükemmel bir ırktır. Canlı ve hareketlidir. Zeki ve sevgi dolduru. Bu harika ırka sahip olmak ister misiniz? İletişim : 05352718449 Devamını Oku »

Bobtail Fiyatları

Bobtail Fiyatları Bobtail tek kelimeyle tanımlanmayacak kadar mükemmel bir ırktır. Canlı ve hareketlidir. Zeki ve sevgi dolduru. Bu harika ırka sahip olmak ister misiniz? İletişim : 05352718449 Devamını Oku »

Satılık Bobtail

Bobtail tek kelimeyle tanımlanmayacak kadar mükemmel bir ırktır. Canlı ve hareketlidir. Zeki ve sevgi dolduru. Bu harika ırka sahip olmak ister misiniz? İletişim : 05352718449 Devamını Oku »

Safkan Bobtail Yavruları

1960’larda güzel bir raslantı ile bulunan bu ırkın annesinin bir Siyam dişisi babasının ise kahverengi veya gri bir tekir olduğu tahmin ediliyor. Bu nedenden dolayı kedi severlerin dikkatini çeken bir ırktır. Bobtail hareketli olduğu kadar zeki ve canlıdır. Sempatik duruşları ile herkesin gözdesi haline gelir. Bobtail‘in çeneleri çok kuvvetlidir. Dişi ile erkek arasındaki vücut farkları ise erkek daha kaslı ve ... Devamını Oku »

Bobtail Yavruları

1960’larda güzel bir raslantı ile bulunan bu ırkın annesinin bir Siyam dişisi babasının ise kahverengi veya gri bir tekir olduğu tahmin ediliyor. Bu nedenden dolayı kedi severlerin dikkatini çeken bir ırktır. Bobtail hareketli olduğu kadar zeki ve canlıdır. Sempatik duruşları ile herkesin gözdesi haline gelir. Bobtail‘in çeneleri çok kuvvetlidir. Dişi ile erkek arasındaki  vücut farkları  ise erkek daha kaslı ve iri ... Devamını Oku »