Bernese

Bernese Dağ Köpeği Yavrusu

Köpek Bakımı Ve Temizlik Temizlik ve bakım ile birlikte köpeklerin aile ortamına daha uygun bir hale geldiği bilinmektedir. Köpek temizliği ve bakımı konusunda özellikle insanların uzunca bir zamandan beri uyguladığı periyodik etkenlerle birlikte, sağlıklı ve temiz köpekleri oluşturmak mümkün olmaktadır. Esasında bakım konusunda köpeklerin aşıları onları daha güvenilir bir canlı haline getirmektedir. Bir diğer şekilde köpeklerin her gün ya da ... Devamını Oku »

Bernese

Köpek Eğitimi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler Sadakati üst düzeyde olan tüylü dostlarınız, gerçekten ailenizin bir iyi olmayı hak eden canlıların başında geliyor. Burada temizlik bakım ve sağlık konusundaki gerekli çalışmalarla birlikte köpeğinizle çok iyi bir diyalog kurma şansına sahip olabilirsiniz. Özellikle de köpek eğitiminin başarılı olması için herkesin bu konuda bilinçli olması gerekiyor. Onların ihtiyacını zamanlamalı bir şekilde karşıladığınız zaman, ... Devamını Oku »

Bernese Yavruları Satılık

Nazik bir karaktere sahip olan bernese dağ köpeği, çocuklarla çok iyi anlaşır. İyi bir bekçi ve çoban köpeği olarak kullanılmıştır. Ailesine sadık, düşmanlara göz açtırmayan bernese dağ köpeği daha çok çiftliklerde ve bahçeli evlerde tercih edilir. Çok güçlü ve iri bir vucuda sahiptir. Sizlerde bernese dağ köpeği yavrularına sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.. 0535 271 84 49 Devamını Oku »

Bernese Yavruları

Nazik bir karaktere sahip olan bernese dağ köpeği, çocuklarla çok iyi anlaşır. İyi bir bekçi ve çoban köpeği olarak kullanılmıştır. Ailesine sadık, düşmanlara göz açtırmayan bernese dağ köpeği daha çok çiftliklerde ve bahçeli evlerde tercih edilir. Çok güçlü ve iri bir vucuda sahiptir. Sizlerde bernese dağ köpeği yavrularına sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.. 0535 271 84 49 Devamını Oku »

Bernese Dağ Köpeği Satılık

SEVİMLİ DOSTLARIMIZ SADAKATLERİYLE VE ASALETLERİYLE HER ZAMAN YANI BAŞIMIZDA OLMUŞLARDIR SİZDE YANI BAŞINIZDA BİR DOST İSTİYORSANIZ IRK GARANTİLİ YAVRULARIMIZ İLE HİZMETİİNİZDE OLMAKTAN GURUR DUYARIZ RESİM LERİMİZDE TEMSİLİ RESİM KULANIL MAMAKTA DIR.SİZLERE VEP CAMDA CANLI GÖRÜNTÜ İMKANI SUNMAKTAYİZ.YAVRULARIMIZ TÜRKİYE GENELİNDE SORUNSUZ ULAŞIM GARANTİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 271 8449 Devamını Oku »

Bernese Dağ Köpeği Yavru

SEVİMLİ DOSTLARIMIZ SADAKATLERİYLE VE ASALETLERİYLE HER ZAMAN YANI BAŞIMIZDA OLMUŞLARDIR SİZDE YANI BAŞINIZDA BİR DOST İSTİYORSANIZ IRK GARANTİLİ YAVRULARIMIZ İLE HİZMETİİNİZDE OLMAKTAN GURUR DUYARIZ RESİM LERİMİZDE TEMSİLİ RESİM KULANIL MAMAKTA DIR. SİZLERE VEP CAMDA CANLI GÖRÜNTÜ İMKANI SUNMAKTAYİZ. YAVRULARIMIZ TÜRKİYE GENELİNDE SORUNSUZ ULAŞIM GARANTİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0535 271 8449 Devamını Oku »

Bernese Yavrusu

BerneseBerneseBerneseBerneseBernese Sizlere sunmuş olduğumuz yavrularımız ırk ve sağlık garantilidir.Alacağınız her yavrunun ilk aşı ve parazit uygulamaları yapılmıştır.Pasaport ve sözleşmeyle birlikte teslim edilmektedir.Her ile sorunsuz gönderim sağlanmaktadır.Tüm Yerli ve Yabancı Köpek Irkları İçinwww.elitkopek.comDetaylı bilgi???? 0535 271 8449Güven ve kalite için buradayız.Instagram adresimiz ( elit_kopek )Sayfamızı ziyaret ede bilirBizleri yakından takip edebilirsiniz.!! Devamını Oku »

Bernese Yavru Köpek

    YAVRULARIMIZ SİZLERİ BEKLİYOR. YURT GENELİNDE UAŞIM İMKANIMIZ VARDIR. YAVRULARIMIZIN SAGLIK TARAMALARI BAŞARIYLA TAMAM LANMIŞ OLUP AŞI KARNELERİYLE SİZLERE SUNULMAKTADIR. GÜNCEL FİYAT LARIMIZ İÇİN 0535 271 8449     Devamını Oku »

Secereli Bernese Yavrularımız

  Nazik bir karaktere sahip olan bernese dağ köpeği, çocuklarla çok iyi anlaşır. İyi bir bekçi ve çoban köpeği olarak kullanılmıştır. Ailesine sadık, düşmanlara göz açtırmayan bernese dağ köpeği daha çok çiftliklerde ve bahçeli evlerde tercih edilir. Çok güçlü ve iri bir vucuda sahiptir.   Sizlerde bernese dağ köpeği yavrularına sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.. 0535 271 84 49   ... Devamını Oku »

Ankara da Satılık Bernese Yavruları

    Nazik bir karaktere sahip olan bernese dağ köpeği, çocuklarla çok iyi anlaşır. İyi bir bekçi ve çoban köpeği olarak kullanılmıştır. Ailesine sadık, düşmanlara göz açtırmayan bernese dağ köpeği daha çok çiftliklerde ve bahçeli evlerde tercih edilir. Çok güçlü ve iri bir vucuda sahiptir.   Sizlerde bernese dağ köpeği yavrularına sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.. 0535 271 84 49 ... Devamını Oku »