Alabay

ALABAY YAVRUSU

alabay yavrusu Alabay yavrusu arıyorsanız bizlerle beraber Mükemmel kaliteye sahip ırk ve sağlık sorunu olmayan iyi bir alabay yavrusu seçmeye ne dersiniz ? alabay yavrulaı Amacımız sizlerin hayallerini gerçekleştirmek. Yılların bizlere kazandırdığı tecubeyle sizlere aradığınız ırkın en özelini kendi tecrübelerimiz ve bir köpek yavrusunda olmazsa olmaz dediğimiz kriterleri toplayıp bizlerden istediğiniz renkte ve cinsiyete göre en uygun damızlıklar dan sorunsuz ... Devamını Oku »

Alabay Yavrusu Alabay Bursa

Alabay Yavrusu En özel alabay yavrusu nerede diye arıyorsanız ? Kesinlikle aradığınız alabay bursa da diyoruz çünkü iddialıyız . Bursa da bulunan firmamıza sizleri bir kahve  içmeye bekliyoruz. alabay kopek cinsi ile uzun yıllardır ilgilenen biri olarak. Alabay cinsi köpekleri sizlere gerek Türkiye den gerek yurt dışında bulunan seçkin köpek clup lerinden yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile sizlere sunuyoruz. Alabaylar köken olarak ... Devamını Oku »

Alabay çoban köpeği ilanı

Alabay çoban Türkmen çoban köpeği Alabay Türkiye de yeni yeni yaygınlaşan güçlü bir çoban köpeğidir. Türkmen çoban köpeği olarak da bilinir . Dünya üzerinde bir çok coğrafya da ilgi duyularak gerek çoban köpeği gerek koruma köpeği olarak beslenen alabay çoban köpeği özelikle kış şartlarına dayanıklı olmasıyla soğuk iklim köpeği olarak benimsenmiştir . Alabay çoban köpeği tarih boyunca yabani hayvanlarla yapmış ... Devamını Oku »

alabay çoban köpeği

Amacımız Kaliteyi güvenle buluşturup. Sizlere en sağlıklı yavru köpek ırklarını sunmaktır. Bursa’da bulunan firmamız dan Türkiye geneline hizmet sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz her canlı bir aile ferdi anlayışıyla en özel yavru köpek ırklarını sizlerle buluşturuyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. Devamını Oku »

Secereli Alabay Yavrusu

Köpek Aşıları İhmal Edilmemeli Bir köpek sahiplenmek ve onu aile dostu gibi görmek, pek çok kişi için cazip bir seçenek ve tercih gibi duruyor. Bu gibi konularda alacağınız kararlar önemli sorumluluk gerektirmektedir. Sağlık açısından köpeğin zamanında yapılmış planlama ve uygulamalarla birlikte, gözden geçirilmesi gerçekten çok önemlidir. Pek çok değişik hastalığa karşı aşılama ile beraber güvenli bir ortam yaratmak mümkündür. Sadakati ... Devamını Oku »

Alabay Yavruları

Köpekler Sağlık Karnesi İle Teslim Edilir Bir köpek sahibi olmak istediğinizde, evvela bunun ne gibi sakıncaları olduğunu gözden geçirmek gerekiyor. En başta da köpeklerin aşıları ve takip edilen sağlık süreci hakkında endişelerinizi ortadan kalkması gerekiyor. Güvenilir ve sağlıklı bir ortamda, köpek ihtiyacını karşılayan adresler bu konuda profesyonel çalışma sonucunda ortaya koymaktadır. Profesyonel çalışmak hem eğitim hem de sağlık konusundaki tedbirlerin ... Devamını Oku »

Alabay ( Alabai Dogs )

Köpek Bakımı Ve Temizlik Temizlik ve bakım ile birlikte köpeklerin aile ortamına daha uygun bir hale geldiği bilinmektedir. Köpek temizliği ve bakımı konusunda özellikle insanların uzunca bir zamandan beri uyguladığı periyodik etkenlerle birlikte, sağlıklı ve temiz köpekleri oluşturmak mümkün olmaktadır. Esasında bakım konusunda köpeklerin aşıları onları daha güvenilir bir canlı haline getirmektedir. Bir diğer şekilde köpeklerin her gün ya da ... Devamını Oku »

Alabay Yavru Köpek Çiftliği

Köpek En İyi Dostunuz Ailenizin sahipleneceği ve kabul edeceği bir hayvan ile birlikte, sevgi paylaşımlarını daha geniş hale getirebilirsiniz. Özellikle de bir hayvan tercihinde bulunacağınız zaman, bunun sadakatinin ve sevgilisinin üst düzeyde olması önemlidir. Pek çok kişinin köpek tercih etmesinin altında yatan sebeplerden biri de budur. Değişik köpek ırkları ve farklı cinsler elbette ki birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Yine de ... Devamını Oku »

Alabay Yavruları İstanbul

Köpek En İyi Dostunuz Ailenizin sahipleneceği ve kabul edeceği bir hayvan ile birlikte, sevgi paylaşımlarını daha geniş hale getirebilirsiniz. Özellikle de bir hayvan tercihinde bulunacağınız zaman, bunun sadakatinin ve sevgilisinin üst düzeyde olması önemlidir. Pek çok kişinin köpek tercih etmesinin altında yatan sebeplerden biri de budur. Değişik köpek ırkları ve farklı cinsler elbette ki birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Yine de ... Devamını Oku »

Yavru Alabay ilanları

Bursa’da bulunan kalite ve güveni kendine ilke olarak Seçen Elit köpek ailesi olarak sizlere kusur’suz hizmet kusursuz kalite için en özel ırkları sizlerle buluşturmak dan gurur duyarız Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz sosyal medya hesaplarımızinstagram adresimiz elit_kopek www.elitkopek.com ziyeretlerinizi bekliyoruz hızlı yanıt için numaralarımızı arıya bilirsiniz 0535 271 84 49Bize vakit ayırdığınız için teşekkürler Elit köpek Devamını Oku »