Etiket Arşivi: yavru toy poodle

Toy Poodle

Köpek En İyi Dostunuz Ailenizin sahipleneceği ve kabul edeceği bir hayvan ile birlikte, sevgi paylaşımlarını daha geniş hale getirebilirsiniz. Özellikle de bir hayvan tercihinde bulunacağınız zaman, bunun sadakatinin ve sevgilisinin üst düzeyde olması önemlidir. Pek çok kişinin köpek tercih etmesinin altında yatan sebeplerden biri de budur. Değişik köpek ırkları ve farklı cinsler elbette ki birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Yine de ... Devamını Oku »

Toy Poodle Yavruları Bursa

SAF KAN IRKLARIN TARTIŞILMAZ ADRESİ…! TÜRKİYE NİN HER YERİNE GARANTİLİ GÖNDERİM ..! GÖNDERİMLER AŞI KARNESİYLE BİRLİKTE YAPILMAKTADIR. GÖNDERİM ÜCRETİ TARAFIMIZDAN KARŞILANIR!! SATIŞ SONRASINDA BAKIM VE BESLENME KONUSUNDA 7/24 YARDIM ALABİLİRSİNİZ NOT: ( yavrularımız veteriner hekim onaylı sağlık raporuyla teslim edilmektedir.) GÜVEN VE KALİTE İÇİN BİZLERE ULAŞA BİLİR SİNİZ SAYGILAR. 0535 271 8449 instagram (elit_kopek ) Www.elitkopek.com Devamını Oku »

Satılık Toy Poodle Yavruları Bursa

Amacımız Kaliteyi güvenle buluşturup. Sizlere en sağlıklı yavru köpek ırklarını sunmaktır. Bursa’da bulunan firmamız dan Türkiye geneline hizmet sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz her canlı bir aile ferdi anlayışıyla en özel yavru köpek ırklarını sizlerle buluşturuyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. Sayfamızı beğenip faaliyetlerimizi yakından takip edebilirsiniz. Instagram adresimiz elit_kopek www.elitkopek.com ziyaret lerinizi bekliyoruz. Hızlı yanıt için irtibat numaralarımızı arayabilirsiniz 0535 ... Devamını Oku »

Toy Poodle Yavruları

    Bursa Nilifer de bulunan firmamız.TÜRKİYE genelin de sizlere hizmet sunmaktadır . Maazamız Tarım ve köyişleri bakanlığı onaylı ruhsat sahibi bir FİRMADIR !! Tanıtımını yapmış olduğumuz canlıların sağlık konturolleri kendi veteriner hekimlerimiz eşliğinde özenle takip edilmekte olup sizlere sağlık karneleriyle teslim edilmektedir. Bursa ve civarı illere elden teslimat imkanı belirli hizmet bedeli karşılında sağlanmaktadır. Firmamız dan teslim aldınız her ... Devamını Oku »

Toy Poodle Yavrular

  Bursa Nilifer de bulunan firmamız.TÜRKİYE genelin de sizlere hizmet sunmaktadır . Maazamız Tarım ve köyişleri bakanlığı onaylı ruhsat sahibi bir FİRMADIR !! Tanıtımını yapmış olduğumuz canlıların sağlık konturolleri kendi veteriner hekimlerimiz eşliğinde özenle takip edilmekte olup sizlere sağlık karneleriyle teslim edilmektedir. Bursa ve civarı illere elden teslimat imkanı belirli hizmet bedeli karşılında sağlanmaktadır. Firmamız dan teslim aldınız her canlı ... Devamını Oku »

Satılık Secereli Toy Poodle Yavruları

  Kabarık, ilgi çekici tüyleri ile dikkat çeken ve şirinlikte sınır tanımayan Toy Poodle, orta boylu bir köpek türüdür. Hem erkeklerde hem de dişileri 38-45 cm yüksekliğe sahiptir. Ağırlık ise erkeklerde 20 30- kg, dişilerde 20-27 kilogram olabilmektedir. İyi bir bakımla, 15 yıldan fazla yaşasalar da, ortalama olarak 12-15 yıl ömre sahiptirler. Kaniş olarak bilinen bu ırk, özellikle bayanlar için evde ... Devamını Oku »

Toy Poodle ilanları

  Kabarık, ilgi çekici tüyleri ile dikkat çeken ve şirinlikte sınır tanımayan Toy Poodle, orta boylu bir köpek türüdür. Hem erkeklerde hem de dişileri 38-45 cm yüksekliğe sahiptir. Ağırlık ise erkeklerde 20 30- kg, dişilerde 20-27 kilogram olabilmektedir. İyi bir bakımla, 15 yıldan fazla yaşasalar da, ortalama olarak 12-15 yıl ömre sahiptirler. Kaniş olarak bilinen bu ırk, özellikle bayanlar için evde ... Devamını Oku »

Toy Poodle

    Kabarık, ilgi çekici tüyleri ile dikkat çeken ve şirinlikte sınır tanımayan Toy Poodle, orta boylu bir köpek türüdür. Hem erkeklerde hem de dişileri 38-45 cm yüksekliğe sahiptir. Ağırlık ise erkeklerde 20 30- kg, dişilerde 20-27 kilogram olabilmektedir. İyi bir bakımla, 15 yıldan fazla yaşasalar da, ortalama olarak 12-15 yıl ömre sahiptirler. Kaniş olarak bilinen bu ırk, özellikle bayanlar için ... Devamını Oku »

Satılık Toy Poodle ilanları

    Kabarık, ilgi çekici tüyleri ile dikkat çeken ve şirinlikte sınır tanımayan Toy Poodle, orta boylu bir köpek türüdür. Hem erkeklerde hem de dişileri 38-45 cm yüksekliğe sahiptir. Ağırlık ise erkeklerde 20 30- kg, dişilerde 20-27 kilogram olabilmektedir. İyi bir bakımla, 15 yıldan fazla yaşasalar da, ortalama olarak 12-15 yıl ömre sahiptirler. Kaniş olarak bilinen bu ırk, özellikle bayanlar ... Devamını Oku »

Safkan Toy Poodle ilanları

    Poodle kendinden son derece emin, vakum bir duruşa sahip, akıllı ve hareketli bir ırktır. Tamamen kendine özgü bir havası vardır. Zeka seviyesi gerçekten yüksek olan poodle, eğitime en yatkın köpek ırklarından biridir. Standart poodle, daha küçük varyasyonlarına göre daha sakin bir karaktere sahip, iyi huylu bir köpektir. Yalnız kalmayı sevmez, daima insanlarla iletişim halinde olmayı tercih eder. Genellikle ... Devamını Oku »