Etiket Arşivi: yavru köpek ilanı

Secereli Akita inu Yavruları

Son derece uysal olmasıyla bilinen dost canlısı bu hayvan, ağırbaşlı bir kimliğe sahip olup, bütün insanların ilgisini çeken bir yapıdadır. Bunun yanı sıra, atik ve cesur olması, bekçilik özelliğini de yine her zaman için ön plana çıkarabilir. Görüntü olarak çok hoş ve güzel tüylere sahip olan bu mükemmel hayvanın, evinizde çiftliğimizde veya bahçenizde çok iyi bir dost olacağını söyleyebiliriz. Eğitimi ... Devamını Oku »

Labrador Yavru ilanları

    İdeal bir ev köpeği arayışında olan herkes, Labrador cinsi köpeği yakından incelemeli. Eğer kendinize bir arkadaş, evinize ideal bir dost arıyorsanız, son derece sadık, cana yakın ve sakin yapıdaki bu hayvan, tam da isteğinize göre bir tercih olacak. Zeki yapısının yanı sıra oldukça çevik olması, bu hayvana özellik katan farklı yetenekleridir. 10 ile 12 yıl arasında yaşayan bu mükemmel hayvanda, ... Devamını Oku »

Shar Pei Yavru ilanları

    Kırışık yapısıyla Çin kökenli olan Shar pei, ilginç görüntüsüyle fark yaratan bir köpek türüdür. Ataları tam olarak bilinmese de, hangi cinslerinin bu köpeği ortaya çıkardığı da merak konusudur. Çevik ve güçlü bir yapıya sahip olmakla birlikte, sarkık ten yapısı ve hayvanı diğerlerinden ayırır. Yumuşak olan tüyleri sarkık bir bütünlük oluştururken, bu güçlü hayvan insanlar için iyi bir dost tercihi ... Devamını Oku »

Satılık Kafkas Çoban Köpeği ilanları

    Adını tüm dünyaya duyurmuş olan, olağanüstü görüntüsüyle tak son basamağının en iyi ırklarından bir olan Kafkas Çoban Köpeği, ortalama 10 ile 11 yıl yaşamaktadır. Son derece korumacı ve bekçilik özelliği olan bu muhteşem köpeğin, 45 ile 70 kilogram arasında değişen ağırlıkları, bu hayvanın gücünün göstergesidir. Son derece sıkı bir kas yapısına sahip olan ve kemik yapısı da buna ... Devamını Oku »

Satılık Chow Chow Yavruları

Halk arasında aslan köpeği olarak da bilinen Chow Chow, son derece ideal bir aile köpeğidir. Bazen hırçınlaşsa da genelde çok usludur ve aileye bağlıdır. İnatçılık konusunda bazen sınırları zorlasa da sizinle yakalayacağı uyum, köpeği tam bir aile bireyi haline getirebilir. Mavi, kırmızı, krem rengi ve siyah yanı sıra kahverengi, bu hayvanın değişik renk yapısıdır. Biraz ilgisiz gibi görünse de sadık ... Devamını Oku »

Satılık Fransız (French) Bull Dog Yavruları

    Yarasa kulağına benzeyen kulaklarıyla dikkat çeken, iyi huylu ve oyuncu yönüyle ön plana çıkan Fransız Bull Dog, çok dikkatli ve aynı zamanda oldukça meraklı bir köpek ırkıdır. Farelerden nefret eder ve onları avlamak için elinden geleni yapar. Bekçilik görevinde de oldukça başarılı olduğunu söylemek gerek. Atletik yapısıyla oldukça uysal ve hayat dolu olan bu hayvanın, neşeli yapısı sizin ... Devamını Oku »

Satılık Maltese Terrier Yavruları

    İyi bir köpek beslemek ve onu dost edinmek isteyen insanların, daha çok apartman yapısına uyumlu tercihlerde bulunduğunu biliyoruz. Bu konuda son derece isabetli bir karar olarak karşımıza çıkan Maltese Terrier, apartmanlar için gerçekten ideal bir tercih. Gerekli egzersiz ihtiyacının karşılanması sayesinde, eviniz için iyi bir dost ideal bir arkadaş olabilir aslında egzersiz seviyesinin düşük olması da sizin için ... Devamını Oku »

St. Bernard Yavru ilanı

Temel Özellikleri Güçlü başı, iri ve dayanıklı bir köpek ırkı olan st Bernard insanlarla arası çok iyidir. İtaatkar ve sadık olan st Bernard sakin olması ilede dikkat çeken bir ırktır. Çığ felaketleri gibi bazı şeyleri önceden anlama kabiliyeti vardır. Uzun tüylerini olan st Bernard tüyleri tarak ile düzenli olarak taranmalidir. Enerjisini harcaması için günlük duzenli gezdirilmesi gerekir. Neler Yapar? Eskiden ... Devamını Oku »