Etiket Arşivi: golden ilanları

Golden Yavru Köpekler

  SAF KAN IRKLARIN TARTIŞILMAZ ADRESİ…! TÜRKİYE NİN HER YERİNE GARANTİLİ GÖNDERİM ..! GÖNDERİMLER AŞI KARNESİYLE BİRLİKTE YAPILMAKTADIR. GÖNDERİM ÜCRETİ TARAFIMIZDAN KARŞILANIR!! SATIŞ SONRASINDA BAKIM VE BESLENME KONUSUNDA 7/24 YARDIM ALABİLİRSİNİZ NOT: ( yavrularımız veteriner hekim onaylı sağlık raporuyla teslim edilmektedir.) GÜVEN VE KALİTE İÇİN BİZLERE ULAŞA BİLİR SİNİZ SAYGILAR. 0535 271 8449 instagram (elit_kopek ) Www.elitkopek.com   Devamını Oku »

Satılık Golden Yavru ilanları

Evinizde size sadık ve dost canlısı bir hayvan istiyorsanız, Golden Retriever ailenizin bir parçası olabilir. Çok hoşgörülü olarak bilinen bu mükemmel hayvan, oldukça zeki yapısıyla tanınıyor. Yapılan (IQ) testinde dördüncü sırada yer alan bir köpeğe sahip olursanız, kesinlikle memnun kalırsınız. Bu zeki dostunuz, her koşulda size en iyi şekilde arkadaşlık edecek. Avcıların kuş avında tercih ettiği bir av köpeği olan ... Devamını Oku »

Golden ilanları

    Evinizde size sadık ve dost canlısı bir hayvan istiyorsanız, Golden Retriever ailenizin bir parçası olabilir. Çok hoşgörülü olarak bilinen bu mükemmel hayvan, oldukça zeki yapısıyla tanınıyor. Yapılan (IQ) testinde dördüncü sırada yer alan bir köpeğe sahip olursanız, kesinlikle memnun kalırsınız. Bu zeki dostunuz, her koşulda size en iyi şekilde arkadaşlık edecek. Avcıların kuş avında tercih ettiği bir av köpeği olan Golden ... Devamını Oku »

Satılık Golden Retriever Yavruları

  Evinizde size sadık ve dost canlısı bir hayvan istiyorsanız, Golden Retriever ailenizin bir parçası olabilir. Çok hoşgörülü olarak bilinen bu mükemmel hayvan, oldukça zeki yapısıyla tanınıyor. Yapılan (IQ) testinde dördüncü sırada yer alan bir köpeğe sahip olursanız, kesinlikle memnun kalırsınız. Bu zeki dostunuz, her koşulda size en iyi şekilde arkadaşlık edecek. Avcıların kuş avında tercih ettiği bir av köpeği ... Devamını Oku »

Safkan Golden ilanları

  Golden yavruları sempatik ve sevecendir. Çocuklarla iyi anlaşır ve aile köpeği olarak tercih edilen ırkların başında gelir sebebi ise çok uysal ve sakin karakterdedir. Golden iyi bir dost,arkadaş olur. Genelde narkotik köpeği olarak da kullanılır. Apartman hayatına uyumludur. Sakin olması nedeniyle apartman da beslenebilir. Golden Yavruları 0535 271 84 49   Devamını Oku »

Golden Çiftliği

      Golden yavruları sempatik ve sevecendir. Çocuklarla iyi anlaşır ve aile köpeği olarak tercih edilen ırkların başında gelir sebebi ise çok uysal ve sakin karakterdedir. Golden iyi bir dost,arkadaş olur. Genelde narkotik köpeği olarak da kullanılır. Apartman hayatına uyumludur. Sakin olması nedeniyle apartman da beslenebilir. Golden Fiyatları 0535 271 84 49 Devamını Oku »

Golden Yavrularımız

Elit köpek golden yavrularımız Golden yavruları elitkopek.com Elit köpek , Elit yavru köpek farkıyla golden ırkı hareketli ve uysal bir köpektir. İyi huylu ve bir o kadar sevimli olan golden çocuklarla hatta bebeklere karşı çok naziktir. Sizlerde golden yavrularımızın sahibi olmak istiyorsanız iletişim :05352718449 Devamını Oku »