Bordeux Mastiff Satılık

bordeux-mastiff-11

 

 

 

Temel Özellikleri
Çiftleşme yollarıyla Bordeux Mastff’in saldırgan özellikleri en aza indirilmiş olup günümüzde ise daha hoş görülü ve duygusal bir köpek ırkı ortaya çıkmıştır.
Neler Yapar?
Geçmişte domuz ve ayı avlarında kullanılmış olan  Bordeux Mastiff  daha sonra gösterilerde boğalarla savaştırılmıştır. Gücü ve cesareti tartışılmaz. Bir an da herkes tarafından istenilen bir köpek haline gelmiştir.Kökeni
Bu cinsin kökeni hakkında tam olarak doğrulanmamış pek çok görüş vardır. Grek ve Roma Molossusu’undan, Alanlar tarafından Avrupa’ya getirilen mastifflerden, Aquitaine köpeklerinden ya da İspanyol Burgos köpeklerinden türetilmiş olabilir.

Elit Köpek tüm ırkların en güzel yavrularını sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Sizlerde Bordeux Mastiff yavrularına sahip olmak istiyorsanız.
s

bordeux-mastiff-12 bordeux-mastiff-13 bordeux-mastiff-14 bordeux-mastiff-1 bordeux-mastiff-2 bordeux-mastiff-3 bordeux-mastiff-4 bordeux-mastiff-5 bordeux-mastiff-6 bordeux-mastiff-7 bordeux-mastiff-8 bordeux-mastiff-9 bordeux-mastiff-10

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*